Strona główna O nas Członkowie Produkty i usługi Publikacje Współpraca Prawo O stali Dla prasy

Użytkownik
Logowanie
Szukaj w serwisie
Kontakt
 


Z A M Ó W


HIPH - aktualności

Konferencja "PPK - Przewodnik Pracodawcy"   (2019-10-14)
Hutnicza Izba Przemysłowo-Handlowa objęła patronatem konferencję "Pracownicze Plany Kapitałowe", która odbędzie się 24 października 2019 r. o godzinie 9 w Katowicach w Hotelu Monopol przy ul. Dworcowej 5.

Kalendarz 2020   (2019-10-03)
Szanowni Państwo,

Hutnicza Izba Przemysłowo-Handlowa wzorem lat ubiegłych przystępuje do kolejnej edycji kalendarza na 2020 rok.

Przygotowanie do Brexitu   (2019-09-30)
Zbliża się termin wystąpienia Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej. Prawdopodobieństwo wyjścia bez umowy z końcem października br. jest bardzo wysokie.
Czy na pewno zrobiłeś wszystko, aby zminimalizować negatywne skutki dla swojej firmy? Wykorzystaj najbliższe tygodnie na przygotowanie się do bezumownego brexitu!
Przetestuj stan swojego przygotowania do konsekwencji brexitu za pomocą tzw. checklisty.

Europejski Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw   (2019-07-10)
HIPH jako organizacja wspierająca Europejski Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw zaprasza na 9 edycję, która odbędzie się w dniach 16-18 października 2019 r. w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.

Seminarium "Odpylanie i filtracja przemysłowa"   (2019-07-03)
Hutnicza Izba Przemysłowo-Handlowa objęła patronatem honorowym seminarium techniczne pt. "Odpylanie i filtracja przemysłowa", które odbędzie się 29 sierpnia w Katowicach. Program seminarium i formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie www wydarzenia.

Seminarium "Perspektywy dla Chłodu Sieciowego"   (2019-05-06)
Hutnicza Izba Przemysłowo-Handlowa objęła patronatem honorowym seminarium "Perspektywy dla Chłodu Sieciowego" które odbędzie się 12 czerwca 2019 r. w Hotelu Diament Arsenal Palace w Chorzowie.

Konferencja - Pracownicze Plany Kapitałowe   (2019-04-24)
W tym roku powstaną pierwsze Pracownicze Plany Kapitałowe (PPK). Docelowo do ich uruchomienia zobowiązana będzie większość krajowych przedsiębiorstw. Oznacza to, że PPK staną się jednym z ważnych elementów krajowego systemu emerytalnego, a zarazem istotnym elementem pakietu świadczeń pracowniczych.

» starsze


Strona główna | O nas | Członkowie | Produkty i usługi | Publikacje | Współpraca | Prawo | O stali | Dla prasy
© 2005 StalPort@l s.c. All rights reserved.